ÜYELİK   ÜYE GİRİŞİ  
 
 
Hakkımızda
       
  Firmamız talaşlı imalat alanında faaliyet göstermektedir. Bununla birlikte sanayi makinaları, yedek parçalar, çimento fabrikaları, demir çelik haddane ve döküm hane firmalarına yedek parça, parça revizyon, projeye uygun özel makina imalatı yapmaktayız.

Parça yenileme ve proje bazında yeni mamül, yedek parça, kalıp talaşlı imalat ve özel makina imalatı alanlarında 10 senedir sektöre profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Özel istek üzerine ve proje bazında makine yedek parça üretmekte olup bunu daha hızlı ve verimli hale getire bilmek için yenilikçi ve üstün teknoloji geniş kapsamlı tecrübe ve makine mühendislerimiz aracılığıyla piyasaya fason çalışmakta bulunmaktayız. Geniş makine parkurumuzun olması ile yurt içi ve yurt dışı birçok ülkede faaliyet göstermek de olup talebe ve istek üzerine cevap vermek talaşlı imalatı yüksek kalite standartlarına uygun hale getire bilmekteyiz.

Yurt içindeki ve Avrupa’daki teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip etmekle beraber talaşlı imalatı bir üst seviyeye çıkarmak gayesindeyiz.

 
KALİTE POLİTİKASI

ISO 9001 : 2015 kalite yönetim sistem standardının gereklerini yerine getirmek ve etkiniliğini sürekli iyileştirmek.

• Müşteri istekleri doğrultusunda
• Ulusal ve dünya standartlarına uygun,
• Gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek,
• Ürün ve sistem kalitesini sürekli artırarak,
• Takım ruhu ve anlayışı ile müşterilerimize kaliteli ürünler sunmaktır.


İŞ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Firmamız çalışanlarının İşçi Sağlığı ve İş Güvenliğini sağlamak için lüzumlu olan işlemleri yapmayı, bu işlemleri sağlamak için gerekli araçları noksansız olarak bulundurmayı hedef ilke olarak benimsediğinden İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği konusunda “önce güvenlik” ilkesine inanarak yaklaşmaktadır.

Bu ilkenin uygulanabilmesi için tüm çalışanlar yaptıkları işlerde iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin kurallara kesinlikle riayet edeceklerdir. Çünkü hiçbir iş, çalışanlarımızın can güvenliğini ve sağlığını tehlikeye sokacak kadar acil ve önemli değildir.

Firmamız; ülkemizdeki veya çalışılan ülkelerdeki yürürlükte bulunan tüm İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği mevzuatlarına, (kanun, kanun hükmünde kararname, tüzük ve yönetmeliklere) uluslararası anlaşmalara, imzaladığı sözleşme ve şartnamelere uymayı taahhüt etmektedir.

Firmamız; faaliyetleri sırasında kaza olasılığını kaynağında önleyerek oluşabilecek kazaları en aza indirmeyi ve meslek hastalığı oluşmaması yönünde çaba göstermeyi vazgeçilmez öncelikli hedefi olarak kabul etmektedir.

Firmamız; İSG faaliyetlerindeki tüm süreçlerde çalışmalarını sürdürerek sürekli olarak iyileştirme yapacak, böylelikle tehlikeleri minimuma indirecektir.


ÇEVRE POLİTİKASI

Firmamız, sürdürdüğü hizmet faaliyetlerinde, çevreye verebileceği olumsuz etkileri en aza indirmek en önemli hedefidir.

Firmamız faaliyetlerinin, çevre ile ilgili hususlarda ülkemizdeki veya çalışılan ülkelerdeki yasal zorunluluklara, uymayı taahhüt eder.

Firmamız, yürüttüğü tüm faaliyetlerinde, geri dönüştürülebilir atıklarını değerlendirmek, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek, doğal varlıkları korumak, canlı hayatı olumsuz etkilememek, çevreyi kirletmemek ve olumlu yönde geliştirmek için gerekli tedbirleri alır ve aldırır.

Firmamız, çevre yönetim çalışmalarını ve çevresel etkilerin azaltılması yönünde yaptığı çalışmaları tüm süreçlerde geliştirerek, sürekli iyileştirir.


 
       
    
ZTK MAKİNA Tüm Hakları Saklıdır.
 
  anasayfa hakkımızda imalatlarımız makina parkuru iletişim  
PİKARE 2013